survival game

Titel: Survival game
Auteur: Maren Stoffels
Genre: Spanning, Kind (10+)
Uitgeverij: Leopold
Publicatiedatum: januari 2025
Aantal bladzijdes: 144
Recensie: Amanda

Cover
Hele spannende cover die goed past bij de vorige spannende boeken van 10+ die Maren geschreven heeft. Zelfde opbouw, maar iedere keer met een andere kleur. Op de cover rent een jongen eenzaam in een dicht bos richting iets wat op een licht of open plek lijkt. We zien de jongen alleen op de rug, dus hoe zijn gezichtsuitdrukking is, dat is een raadsel.

Auteur
Maren Stoffels (1988, Amsterdam) groeide op in haar geboortestad bij haar ouders en oudere broer Wadse. Zodra Maren kon schrijven deed ze het. Op haar negende maakte ze haar eerste boek, over een jongetje dat zijn vader zoekt. Via auteur Hans Kuyper zocht ze contact met uitgeverij Leopold. Daar verscheen in 2005 haar eerste boek Dreadlocks & Lippenstift . Sinds dit eerste boek zijn er veel boeken van Maren Stoffels verschenen.

Achterflap
Olivier rent zo snel als hij kan. Dwars door het bos, alsmaar rechtdoor. Hij durft niet meer achterom te kijken.

Er gaan nogal wat enge verhalen rond over het Stormbos. Zo zouden er vijftig jaar geleden drie meisjes zijn verdwenen… Olivier en zijn vrienden gaan in dit bos op survivaltocht. Het zijn tenslotte maar verhalen. Toch?

Mijn mening
De boeken van Maren lees ik altijd met veel plezier, ik vraag mij steeds weer af hoe ze iedere keer weer op die leuke, bijzondere, spannende nieuwe ideeën voor haar boeken komt. Want ze zijn iedere keer gewoon weer goed! Deze keer gaan we met Olivier en zijn vrienden mee op survivaltocht door een groot en dicht bos waar 50 jaar geleden 2 meiden verdwenen zijn. Olivier woont nog maar pas in het dorp en kent het verhaal niet, dus Hamza is maar al te graag bereid om hem het verhaal haarfijn te vertellen. Lu vindt het allemaal maar onzin en ergert zich dood. Maar is het wel onzin?

Survival game is weer een heel spannend jeugdboek, vol met actie en onverwachte wendingen. Je leeft mee met Olivier en zijn vrienden op hun spannende survivaltocht door het Stormbos. Maren heeft een vlotte, prettige en beeldende schrijfstijl, waardoor je het idee hebt dat je er zelf bij bent en je het zo allemaal voor je ziet gebeuren. Gewoon even heerlijk op een spannend avontuur in een donker bos met een 50 jaar oude verdwijning. Heerlijk!

Surival game krijgt van mij een mooie 4 sterren.

Amanda

Recensie-exemplaar ontvangen van Uitgeverij Leopold, waarvoor onze hartelijke dank!

Waardering: 4 uit 5.

Leave a Reply

  • (not be published)