
Op 29 april verschijnt bij uitgeverij Kluitman de jeugdthriller IJsnacht van Jowi Schmitz. In samenwerking met de uitgever mogen wij 1 exemplaar verloten, waarvoor onze hartelijke dank.
Het verhaal
De rijke, 16-jarige Tijs moet op strafkamp. Gelukkig gaan zijn twee beste vrienden mee, maar leuk is het niet. Wel koud, en gevaarlijk, aldus de oude man die ze begeleidt. Van dat gevaar trekken de jongens zich weinig aan. Wat kan die enge grot ze schelen, en die praatjes over onderkoeling en mogelijke aardbevingen? Net zoals ze niet onder de indruk zijn van de verhalen over dat monster dat in de diepzwarte ruimtes schijnt te wonen. Tot die ene nacht, waarop ze besluiten zelf op pad te gaan. Wat lollig begint, gaat gruwelijk mis. En nu zitten ze gevangen in een ijskoud ondergronds doolhof. Lukt het de jongens om op tijd te ontsnappen?
Over de auteur
Jowi Schmitz werkt net zo makkelijk aan een boek over solidariteit in de metaalsector (verschijningsdatum: 2016) als aan een boek over bootbewoners in Amsterdam (2014).
Wat moet je doen om kans te maken? Beantwoord via een e-mail de volgende vraag:
- Met welke prijzen werd Ik heet Olivia en daar kan ik ook niks aan doen bekroond?
Stuur je antwoord via een e-mail voor 6 mei 2025 naar info@thrillersandmore.com onder vermelding van ‘IJsnacht’. Vermeld hierbij ook gelijk je adresgegevens!
Ben je al lid van onze Facebook-groep? Nee? Kom er gezellig bij en mis niets van onze winacties, interviews en ander leuk nieuws! Dat kan als je hier klikt 🙂
Like ook onze Facebookpagina om op de hoogte te blijven van het allerlaatste nieuws van Thrillers & More. Succes!
Kijk hier voor meer lopende winacties