Wie zijn de winnaars van de gesloten winacties?

Week 50-2021

Blinde wraak – Nina Verheij (Hamley Books)

 • Vraag: “Blinde wraak” is het derde en laatste deel van de reeks over Emily Gagliardi. Wat zijn de titels van de eerste twee delen, door wie van ons team werden deze gerecenseerd en hoeveel sterren krijgen ze?
 • Antwoord: Fatale keuzes, LIlian 4 sterren en Geheugenspel, Danielle 4 sterren
 • Winnaar (paperback): Marianne van der Maarel

De ongewenste gast – Bettie Elias (Houtekiet)

 • Vraag: Alexander, de hoofdpersoon in “De ongewenste gast”, is getrouwd met Marte en heeft twee kinderen: Wat zijn de namen van hun kinderen? Als Brent ten tonele verschijnt is Alexander bezig: Wat is hij op dat moment aan het doen?
 • Antwoord: Raven, Mees, barbecueën
 • Winnaar (paperback): Els Black

De verdwenen burcht – Sandra J. Paul (Hamley Books)

 • Vraag: In de recensie voor de blogtour van “De verdwenen burcht”, verwijst Lilian naar een eerder deel uit de serie Kraaidorp: Welke is dat? Verder zit er een nadeel aan dit boek: Welk nadeel is dat volgens Lilian?
 • Antwoord: De vergeten tuin en te snel uit
 • Winnaar (paperback): Anneliese de Waal

24 dagen tot Kerstmis – Eva Eich (Cargo)

 • Vraag: Wie van ons team recenseerde “De schaduw van de raaf” en hoeveel sterren kreeg deze escape room thriller?
 • Antwoord: Yfke, 4.5 ster
 • Winnaars: Astrid van der Wal, Susan Bleij

Het magische meer – Rani De Vadder (Hamley Books)

 • Vraag: Van wie van ons team is de recensie van “Draco” en hoeveel sterren ontving dit jeugdboek?
 • Antwoord: Leontine, 4.5 ster
 • Winnaar (paperback): Ineke Bakker

Van harte gefeliciteerd! Laten jullie weten wanneer het boek is ontvangen en natuurlijk wat jullie van het boek vonden? (Indien je na 3 weken de paperback niet hebt ontvangen, neem dan contact met ons op, reken erop dat het wegens de vakantietijd iets langer kan duren.)

Niet gewonnen? Ga dan naar onze lopende winacties en doe mee!

Ik ben Alexander, bouwjaar 1973. Ik lees graag thrillers en fantasyboeken. Zelf schrijf ik korte verhalen, doe mee aan schrijfwedstrijden en werk aan mijn eigen boek. Ook ben ik bouwkundig tekenaar en hou ik van Formule 1 en wielrennen.

Leave a Reply

 • (not be published)